51letá Sandra Bullock si pořídila další dítě

Hollywoodská hvězda Sandra Bullock (51) je maminkou adoptivního synka Louise (5). Sandra se rozhodla adoptovat další dítě, tentokrát jde o holčičku. Není to tak dlouho, co si herečka do domu nastěhovala také nového přítele, fotografa a modela Bryanna Randalla (49).

Ten je prý z nové holčičky nadšený, děti má velmi rád, a proto Sandru v adopci podpořil.

Magazín Radar Online tvrdí, že svému novému přítali dala Sandra hned na začátku najevo, že potřebuje manžela, který jí pomůže vychovávat děti. Již tehdy měla připravené dokumenty k adopci dalšího dítěte.

Bryan se k aktivitám Sandry staví velmi kladně, podporuje ji prý a navíc miluje svou novou roli otce. Je pro něho jako vyšitá. Sandra o něm na oplátku tvrdí, že je dokonalý muž i otec.

Bullock rozhovor

Sandra Bullock

Přátelé Sandry však už tak nadšeni z Randalla nejsou. Jedná se prý o podobný případ, jako byl její exmanžel Jesse James. Bryan má prý kriminální minulost a zkušenosti s užíváním drog a alkoholu. Bryan však tvrdí, že jeho problémy jsou již minulostí.

Randall má dceru, která studuje na vysoké škole.

Sandra Bullock začala filmovou kariéru v roce 1987 ve filmu Hangmen. Poslední rolí v hraném filmu, jehož natáčení se zúčastnila, byla hlavní role úspěšného snímku Gravitace, za kterou získala Oscara v kategorii nejlepší herečka v dramatu.

Sandra Bullock měla vztah s Troyem Aikmanem, Matthewem McConaugheym a Ryanem Goslingem. Byla také zasnoubená s hercem Tatem Donovanem. Nakonec se ale 16. července 2005 provdala za konstruktéra motocyklů Jesseho Jamese, se kterým se o pět let později rozvedla.

Po rozvodu v roce 2010 adoptovala afroamerické dítě Louise.

Sandra je velmi štědrá. Milion dolarů věnovala už třikrát na charitativní projekty Červenému kříži.

Nejprve to bylo na pomoc příbuzným obětí útoků 11. září 2001, podruhé na pomoc lidem postiženým zemětřesením a tsunami v Indickém oceánu v prosinci 2004. Naposled věnovala milion dolarů na pomoc obětem zemětřesení na Haiti v roce 2010.

jQuery(document).ready(function($) { $.post('http://www.nova24.cz/wp-admin/admin-ajax.php', {action: 'wpt_view_count', id: '313'}); });