Mrvé tělo měli studenti pod postelí

Mrtvé tělo bylo pod postelí. Popelník z lebky mrtvé ženy a kosti prstů na věštění stály za exhumací mrtvoly kterou provedli studenti Rusku.

Na ruské univerzitě veterinárního lékařství v Novočerkasku došlo k otřesnému činu, který šokoval veřejnost.
Trojice studentů Anastasiya Burlakova (20), Natalia Ovcharova (18) a Konstantin Zadvinsky (19) se přiznali, že z místního hřbitova vyhrabali mrtvolu 84-leté ženy.

To nejhorší však teprve přijde. Tělo totiž vzali sebou na internát, kde mu uřízli prsty a hlavu usekli rýčem! Prsty chtěli využít při pro věštění.
Hlavu uvařili a ostatky ukryli pod postelí, píše DailyMail.co.uk. Všichni tři teanegeři připustili, že se velmi zajímají o černou magii a mystiku.

Znesvěcení mrtvých a jejich pohřebních míst se v Ruské federaci postihuje odnětím svobody až na pět let.

Jejich hrůzný čin se provalil poté, co si ostatní spolužáci začali stěžovat na nepříjemný zápach z jejich pokoje.
Tělo bylo pohřbeno v lednu 2014. V listopadu téhož roku jej studenti exhumovali.

Trojice studentů už stanula před soudem. Tam se snažili vysvětlit, že chtěli získat lebku, buď pouze na vystavení, nebo jako popelník.
Kosti prstů chtěli využít pro věštění.
Soudce ocenil, že mladí při vyšetřování spolupracovaly a pustil je na svobodu. Všichni tři mohou dále pokračovat ve svých studiích, učitelé na ně podali pozitivní reference.

satanisti vykopali mrtvolu

Rodiče jsou však ze skutku svých dětí zděšeni a trauma si prožili i příbuzní vykopané oběti. Ti se nyní odvolali a pro morální újmu požadují náhradu ve výši 12 700 eur.

Neměl by to být problém, všichni mladí lidé, kteří se exhumace dopustili, pocházejí totiž podle redaktorů Life News z bohatých rodin. Matka jednoho z účastníků je například vedoucí lékař na veterinární klinice.


 

Zdroje:

HLAVNÍ ODDĚLENÍ RUSKÉHO MINISTERSTVA VNITRA
ROSTOV
LATEST NEWS
LIFE NEWS

jQuery(document).ready(function($) { $.post('http://www.nova24.cz/wp-admin/admin-ajax.php', {action: 'wpt_view_count', id: '388'}); });

Similar articles

Rapper kradl v masce

3 roky publikováno