Smrt hybdridního mimozemšťana? JADE HELM na scéně?

Jeffrey Alan Lash zemřel 4. července před zraky své snoubenky a její zaměstnankyně. Jeho rozkládající se tělo bylo však objeveno až 17. července v Pacific Palisades (Los Angeles). Policie následně v domě mrtvého zajistila 1200 zbraní a 6,5 tuny munice. Podle sousedů bylo nutné některou nestabilní munici odpálit na místě. Kdo vlastně byl podivín, jehož smrt tak vyděsila dvě dospělé ženy?

Jak se později zjistilo, snoubenka mrtvého muže Cameron Nebron a její zaměstnankyně Dawn VadBunker byly u toho, když muž zemřel. Začalo se mu špatně dýchat, avšak odvoz do nemocnice odmítl. Pak zemřel. Vysvětlení, proč ženy uložily mrtvého muže do jeho vozu  a uprchly do Oregonu, je prapodivné. Obě prý věřily tomu, že Jeffrey Alan Lash byl hybridní mimozemšťan, který pracuje pro vládu USA. Domnívaly se, že vláda se již o tělo sama postará. Rodina VadBunker dokonce po Dawn vyhlásila pátrání, protože ta opustila své dvě dcery.

Jeffrey Alan Lash byl nalezen mrtev ve svém SUV nedaleko svého bydliště. Smrt nastala 4. července, tělo bylo nalezeno 17. července. Když se vyděšené ženy vrátily ze svého úkrytu, se zděšením zjistily, že „tajné agentury“ nic nezařídily a auto i s mrtvolou je stále na místě. Zavolaly svému právníkovi a ten kontaktoval policii.

Lash_1Policie však v domě, kde Lash bydlel, objevila neuvěřitelné množství zbraní a munice, kterou Lash shromažďoval. Pro odvoz vojenského materiálu bylo zapotřebí dvou plně naložených  kamionů. Policii nyní čeká spousta práce, aby zjistila, zda některé ze zbraní nefigurovaly v  trestných činech spáchaných v minulosti. Mnohé ze zbraní jsou však nové a nepoužité.

Podle televizní stanice KTA policie informovala o nálezu několika vozidel SUV, včetně jednoho speciálního, upraveného jako obojživelníka.

Na hotovosti bylo v domě zajištěno 230 tisíc dolarů. Hodnota zbraní včetně munice byla odhadnuta na více než 4 miliony dolarů. Podle policie ale zřejmě nešlo o nějakého dealera zbraní. Zřejmě se jednalo o velmi podivnou soukromou sbírku.

Sousedé z okolí, kteří s ním přišli do styku, se domnívali, že se jedná o zaměstnance CIA nebo jiné vládní agentury. Jezdil prý ve vozech s tónovanými skly, bez poznávací značky, vždy vzbuzoval dojem, jako by se chystal na náročnou vojenskou misi.

V poslední době si stěžoval na své zdraví, které bylo podle jeho slov zhoršené následkem otravy nervovým plynem. Jak se mu podařilo přesvědčit C. Nebron a D. VadBunker o tom, že je hybridním mimozemšťanem, který zachraňuje náš svět, není jasné.  

Cameron Nebron věřila historce snad i díky tomu, že se domnívala, že Lash často telefonicky hovořil s ministryní zahraničí Condoleezou Riceovou nebo bývalým ředitelem CIA Davidem Petreausem.

2015-08-28101805Nebron řekla policii, že to byla ona, kdo financoval  vojenský koníček J. A. Lashe. Dělala to prý z obavy, že by jinak „tajná agentura“ někomu ublížila.

Ukázalo se, že C. Nebron nebyla jediná žena v životě muže vydávajícího se za mimozemského agenta. Lash měl další život ještě na jiných místech se dvěma různými ženami. S Jocelyn žil například v bytě na Sunset Mesa, další měla být Michelle Lyons. Rodinný právník Daniel Brookman se domnívá, že všechny tyto ženy, stejně jako Lashovi bratranci, se nyní budou ucházet o podivné dědictví po zesnulém hybridním agentovi J. A. Lashovi.

Byla by to zřejmě jen podivná historka, kdyby se jí nechopili konspirátoři a nedali jí nový rozměr.

Podle konspiračních webů totiž smrt J. A. Lashe souvisí s cvičením armády USA Jade Helm 15. Jaroslav Chvátal, záhadolog a lektor kurzů s ezoterickou tematikou, píše na svých placených stránkách (matrix-2001),  že se zřejmě na blíže neurčeném místě dostal Jeffrey Lash do konfliktu s vojáky, kteří realizovali přísně tajné akce pod kódovým označením „Jade Helm 15“. Během tohoto konfliktu byl zraněn, ale podařilo se mu utéct.

To, že se o cvičení Jade Helm konspirátoři zajímají, jsme zaznamenali už ve článku Invaze mimozemšťanů, nebo jen levitující světlice.

„Na spikleneckých webech se objevila informace o tom, že pro vnitřní potřeby Kremlu vznikla zpráva, která uvádí, že válečné cvičení Jade Helm 15 v západních státech USA, kterého se účastnilo tisíce speciálních jednotek amerického vojska, je ve skutečnosti obrovský lov na podezřelé ,sbory nordických mimozemšťanů‘, jejichž plavidla prolomila zemskou atmosféru nad městem El Paso ve státě Texas 1. dubna a 29. června 2015.“

 

jQuery(document).ready(function($) { $.post('http://www.nova24.cz/wp-admin/admin-ajax.php', {action: 'wpt_view_count', id: '263'}); });