Staříci přelstili hladový dav

Dostat něco zdarma je nesmírně lákavé. Pokud se jedná o propečený hamburger, je to možná ještě lákavější. Na přiloženém videu z nákupního střediska poblíž města Lodž neznámý návštěvník zaznamenal dva staříky, kteří se rozhodli vyzrát nad hladovým davem.


Dav se prý u nově otevíraného nákupního střediska shromáždil proto, že měl každý návštěvník dostat hamburger zdarma. Dva senioři ve svátečních oblecích nechtěli o pochoutku přijít, zároveň se jim však nechtělo čekat v davu, než na ně dojde řada.

starici_v_obchode1

Když se muži dostanou na konec schodů, zjistí že je nedokáží opustit

Po vzoru několika mladších chytrolínů se nechali inspirovat, jak se vyhnout čekání v davu hladovějících návštěvníků. Rozhodli se využít eskalátoru v obráceném směru.
Zatímco schody jely dolů, muži se vydali nahoru.

starici_v_obchode2

Jejich heroické úsilí opustit jedoucí schody se zvyšuje

Video, které zachytilo jejich strastiplnou cestu za karbanátkem v housce, se stalo velmi populární. V současné chvíli má totiž již téměř 1 000 000 zhlédnutí. Cesta staříků za pochoutkou totiž nebyla vůbec jednoduchá a nebyla nouze o dramatické okamžiky.

starici_v_obchode3

Po několika pádech se bitva o maso blíží ke konci. Staříci nad eskalátorem zvítězili.

jQuery(document).ready(function($) { $.post('http://www.nova24.cz/wp-admin/admin-ajax.php', {action: 'wpt_view_count', id: '306'}); });

Similar articles

Rapper kradl v masce

3 roky publikováno