Terminátor v Praze

Zavítal k nám hrdina akčních filmů  Arnold Schwarzenegger (68). Přijel do Prahy v neděli večer a už stihl překvapit několik lidí, kteří jej spatřili jezdit po Praze na kole.  Kromě této celkem běžné zábavy si ale samozřejmě dopřál i jídlo v jedné z nejluxusnějších restaurací. A personál na jeho návštěvu určitě nezapomene.

Potkat nyní na živo Anolda Schwerzeneggera není příliš těžké. Hrdina akčních filmů se totiž nachází v Praze a klidně si vyjde i mezi běžné lidi. Má prý totiž ve zvyku se v každém navštíveném městě projet na kole.

Po nedělním příletu se však nejprve vydal do luxusní restaurace s výhledem na Vltavu. A když odcházel, všechny náramně pobavil. S personálem se totiž podle  Blesk.cz slavný herec rozloučil větou „I’LL be back.“ Jde o jeho nejznámější hlášku z Terminátora. A snadno se může stát pravdivou, aktuálně totiž také nešlo o první návštěvu Arnieho v tomto zařízení.

jQuery(document).ready(function($) { $.post('http://www.nova24.cz/wp-admin/admin-ajax.php', {action: 'wpt_view_count', id: '304'}); });