Video se souložící dvojicí v obchodu Uniqlo mízí z internetu.

Čínským sexem pro zvýšení zisku?

PEKING – Celý svět obletělo video, na kterém mladá dvojice souloží ve zkušební kabině v obchodě s oblečením. Nyní se objevily informace, že se jedná o reklamní tah. To však obchodní řetězec popírá. Faktem je, že jim incident přinesl pořádný nárůst zisku.

V úterý bylo na webu zveřejněno video (odkaz na konci článku), na kterém je zachyceno, jak si to rozdává ve zkušební kabince mladý pár milenců v obchodním domě Uniqlo v Pekingu. Jde prý o studenty obchodní fakulty Pekingské Union University – Houa Tianxu a Yutian. Mladík s brýlemi, oblečený v černém, říká své partnerce, aby ho políbila. Vše si přitom natáčí na mobil. „Říkej mi manžel“ , „Budeme spolu“ – to jsou jen některé z frází, které jsou prý slyšet na záběrech z kabinky na převlékání.

Ke konci videa se ozve ženský hlas z reproduktoru kdesi v prostoru a hlásí: „Vážení zákazníci, vítejte v obchodě Uniqlo ve čtvrti Sanitlum. V prvním patře se nenacházejí žádné zkušební kabiny, pokud si chcete vyzkoušet nějaké věci, jděte, prosím, na druhé nebo třetí patro. “

 

Původní video na konci článku…

Na rozdíl od statisíce diváků na internetu se oficiálním místům „kabinková scénka vůbec nelíbila. Čínská vládní organizace Cyberspace Administration (CAC), se rozhodla čin tvrdě odsoudit. „Toto vulgární video se šíří jako virus a je v rozporu se socialistickými hodnotami,“ říká šéf CAC pro deník Global Times, který zároveň zdůraznil, že většina čínského lidu je z chování páru naprosto znechucená.

Chytrý marketingový tah ?!

Policie se v rámci svého vyšetřování zaměřuje také na verzi, že video není autentické, ale jedná se o tajně objednanou reklamu přímo ze strany obchodního řetězce.  Jeho představitelé něco takového kategoricky odmítají.
„Jako zodpovědná mezinárodní značka, Uniqlo se zaměřuje na poskytování bezpečné, pohodlné a kvalitní nákupní zkušenosti spotřebitelům. Chtěli bychom připomenout všem zákazníkům, aby se chovali slušně a dodržovali morální a společenské normy a vhodně používali naše zkušební kabinky, „ uvedla společnost v oficiálním prohlášení.

Pravdou však je, že díky pikantním záběrům stoupla poptávka po jejich zboží a obchod se stal přímo turistickou atrakcí. Lidé ho vyhledávají, protože chtějí vědět, kde se soulož odehrála. Mnozí si dělají před obchodem selfie.

Ve slavném londýnském obchodním domě Harrods se prý v kabince objevila cedulka, kde bylo upozornění:

 „Milí zákazníci. Nové pravidlo pro čínské páry. Kabinku mohou využívat pouze po dobu deseti minut, což je víc než dost… Omlouváme se za případné nepříjemnosti, které vám tato změna způsobí.“

Co je vlastně na videu tak zajímavé a jak vlastně vypadá sex v Čínském socialistickém obchodním domě se můžete podívat zde:

Video se souložící dvojicí v kabince obchodního domu Uniqlo

jQuery(document).ready(function($) { $.post('http://www.nova24.cz/wp-admin/admin-ajax.php', {action: 'wpt_view_count', id: '171'}); });