Vnuk multimilionáře Grisha Mamurin, žebral jako bezdomovec

Žebrající Grisha Mamurin na Youtube je vnuk ruského miliardáře Igora Neklyudova. Na rozdíl od jeho prvního videa, kde nabízel peníze za svlékání dívkám a pití moči, je nové video bez nápadu a nudné.

Igor Neklyudov je multimilionář. Developer a mediální magnát ma šestnáctiletého vnuka, který by se rád proslavil něčím jiným, než svým dědou. Zatímco v minulém videu část svého kapesného v hodnotě 100 000 rublů měsíčně věnoval těm, kteří byli ochotni vypít vlastní moč, nebo ukázat ňadra, nyní by rád nějaké peníze dostal zpět.

V předchozím videu oslovoval Mamurin obyvatele Moskvy s tím, že jim nabídne 10 tisíc rublů pokud vypijí jeho  moč, nebo dívkám 15 tisíc, pokud ukáží na kameru svá prsa. Jeden z oslovených jej také tehdy napadl fyzicky.

Grisha Mamurin chtěl podle svých slov zjistit,  jaké ponížení jsou lidé za peníze schopni unést.

Mělo to být první video ze série na jeho Youtube kanálu. Nyní je na světě druhé video a zdá se, že invence mladíkovi došla.

Ve svém novém videu je oblečený jako bezdomovec a chodí, či spíše pronásleduje chodce s prosbou o peníze. Většina jej jako nadmíru dotěrného odmítají, někteří pak za užití fyzické síly.

Pokud se mladík rozhodl ve svém videu ukázat, že špinavému bezdomovci se raději každý vyhne, tak se mu to jistě podařilo. Mnohem pravděpodobnější je však to, že by rád svá videa zpeněžil. Na začátku videa se totiž mladík ohání sponzorem videa, kterým je nějaký prodejce mobilních telefonů.

Zatím jeho nudnou etudu bezdomovce vidělo zhruba půl milionu uživatelů Youtube.

 

jQuery(document).ready(function($) { $.post('http://www.nova24.cz/wp-admin/admin-ajax.php', {action: 'wpt_view_count', id: '399'}); });